Membranska tastatura za sve gejmere. Poseduje crveno pozadinsko svetlo i sjajno se uklapa uz svaki setup!
| SKU | 37654 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969407488 |
Nema na stanju
Cena:
2.399 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Genesis RHOD 410 - savršena tastatura za gejming!
Gaming tastatura Genesis RHOD 410 od renomiranog brenda okrenutog esportovima. Svakom ambicioznom igraču potrebna je tastatura opremljena funkcijama koje olakšavaju igranje i pomažu pobedama. Antighosting podržan je na 19 tastera, a na raspolaganju je i 12 multimedijalnih tastera.

Ključne karekteristike:
- Antighosting do 19 tastera
- Čvrta konstrukcija
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Gejmerska tastatura |
| Model | Rhod 410 |
| Boja | Crna |
| Broj tastera | 104 |
| Tip tastera | Membranski |
| Numerička tastatura | Da |
| Izgled | US |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Osvetljenje | Da, RGB u 7 različitih modova |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Multimedijalni tasteri | 12 |
| Dimenzije | 463 x 168 x 30 mm |
| Težina | 873 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37654 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Tastatura |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5901969407488 |
| Konekcija | USB |
| Boja | Crna |
| Format | 100% (Full Size) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
2.399 RSD



Login and Registration Form