Uživaj u čarima sjajnog zvuka uz JBL Xtreme 3 bežični zvučnik! Izaberi najbolji Bluetooth zvučnik za sve tvoje sjajne plejliste!
| SKU | 29796 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281977497 |
Nema na stanju
Cena:
37.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Zvučnik JBL Xtreme 3 Blue Bluetooth - Bežičan zvuk za svaku sjajnu plejlistu!
JBL Xtreme 3 je prenosni bežični zvučnik nove generacije koji bez problema dostavlja moćan JBL Original Pro zvuk. Naoružan sa baterijom koj pruža do 15 h puštanja muzike a puni se za manje od 2.5 h. Zvučnik poseduje USB izlaz i može da posluži kao powerbank, dok JBL PartyBoost tehnologija omogućava uparivanje više od sto zvučnika odjednom. Poseduje kuke za koje može da se zakači kaiš koji na sebi ima otvarač za flaše. Poseduje vodootporan dizajn i time eliminiše strah od prolivanja tečnosti na njega. Žurka može da počne! Savršen bluetooth zvučnik za sve tvoje žurke!

Ključne karakteristike:
- Do 15 h trajanje baterije
- Bežična bluetooth konekcija
- Vodootporan i otporan na prašinu
- JBL PartyBoost (uparite preko sto JBL PartyBoost zvučnika istovremeno)
Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | Xtreme 3 |
| Boja | Plava |
| Transduseri | 2 x 70 mm woofer, 2 x 20 mm tweeter |
| Snaga | 2 x 25 W (woofer) + 2 x 25 W (tweeter) |
| Frekvencija | 53.5 Hz - 20.000 Hz |
| Glasnoća | > 80 dB |
| Trajanje baterije | do 15 h |
| Vreme punjenja | do 2.5 h |
| Dimenzije | 298.5 x 136 x 134 mm |
| Bluetooth verzija | 5.1 |
| 3.5 mm ulaz | Da |
| JBL Connect + | Da |
| Powerbank | Da |
| Vodootporan | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 29796 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281977497 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Plava |
| Snaga | 100 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
37.999 RSD



Login and Registration Form