| SKU | 50859 |
|---|---|
| Brend | harman / kardon |
| EAN | 6925281971082 |
Zvučnik HARMAN KARDON Onyx Studio 8 Champagne Bluetooth - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Harman Kardon-ov akustički inženjering bez premca pruža bogat zvuk koji ispunjava prostoriju u bilo kom okruženju, bilo da slušaš svoju omiljenu muziku ili vodiš kristalno čiste konferencijske pozive. Izrađen od vrhunskih materijala, Onyx Studio 8 bežični zvučnik uredno se uklapa u tvoj život i dom. Elegantna ručka od anodiziranog aluminijuma, koja služi i kao čvrsta osnova, znači da ga lako možeš nositi iz jedne prostorije u drugu. Uživaj u savršenim zvucima gde god poželiš da slušaš muziku. Kada uključiš, Onyx Studio 8 bežični zvučnik se automatski kalibriše prema svom okruženju, obezbeđujući najbolji mogući zvuk bez obzira na to gde ga postaviš. Napravi sopstvenu atmosferu uz Harman Kardon Onyx Studio 8 bežični zvučnik. Moderan i održiv, napravljen je od recikliranih materijala, kombinujući ekološki prihvatljiv izbor i prelep dizajn. Možeš lako da koristiš Bluetooth kako bi upario dva uređaja i da naizmenično puštaš svoju omiljenu muziku. Ili bežično upari dva Onyx Studio 8 zvučnika zajedno za šire, detaljnije iskustvo stereo zvuka. Bez obzira da li ceo dan vodiš konferenciju uz jasne pozive bez upotrebe ruku ili igraš uz omiljene muzičke numere, 8 sati trajanja baterije znači da nikada nećeš propustiti ni jedan ritam.

Specifikacija:
| Proizvođač | HARMAN KARDON |
| Tip | Zvučnik |
| Model | HARMAN KARDON Onyx Studio 8 Champagne Bluetooth |
| Boja | Šampanjac |
| Napajanje | 100-240Vac, 50Hz/60Hz |
| Povezivanje | Bluetooth 5.2 |
| Bluetooth frekvencija | 2400 MHz – 2483.5 MHz |
| Snaga | 50W |
| Frekvencija | 50Hz - 20kHz (-6dB) |
| Vreme punjenja baterije | do 5h |
| Vreme trajanja baterije | do 8h |
| Dimenzije | 312 x 275.8 x 163.8 mm |
| Masa | 3.52 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 50859 |
|---|---|
| Brend | harman / kardon |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281971082 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Snaga | 50 W |



Login and Registration Form