Uživajte u zvucima igara sa 80W snage, svilenim kupolastim visokotoncima i basovima od staklenih vlakana koji pružaju prirodne visoke tonove i bogate basove.
| SKU | 55021 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| EAN | 5056547203065 |
Nema na stanju
Cena:
32.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
NZXT Gaming Speakers 3 inča V2 AP-SPKB2-EU Black - zvuk bez granica!
NZXT Gaming Speakers 3 inča V2 je set zvučnika kao stvoren za gejmere. Dinamički opseg od 80 W ukupne snage ispuniće vašu prostoriju zvukom. Svileni kupolasti visokotonci i basovi izrađeni od staklenih vlakana pružaju moćan konfor. Sa svojom kompaktom veličinom lako staje na radnu površinu. Ulazi od 3.5mm i RCA ostiguravaju raznovrsnu povezanost uređaja.
Ključne karakteristike:
- 80 W snage
- 3.5mm i RCA ulazi
- Idealan za gaming
Specifikacija:
| Tip | Aktivni |
|---|---|
| Vrsta | Zvučnici za računar |
| Sistem | 2.0 |
| Impedensa | 12 Ohm (tweeter), 8 Ohm (woofer) |
| Distorzija (THD) | < 1% |
| Snaga satelita | 2 x 40W |
| Frekventni opseg | 70Hz - 20kHz |
| Odnos signal-šum (SNR) | 110dB |
| Prečnik drajvera | 3 inča (woofer), 0.8 inča (tweeter) |
| Materijal kućišta | Drvo |
| Upravljanje | Analogni potenciometar |
| Boja | Crna |
| Boja | 115mm x 186mm x 159mm |
| Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD) | 11.3 x 11 x 18 cm |
| Masa prednjih satelita | 2 x 1.600g |
| Pakovanje | RCA kabl, 2x 3.5mm audio kabl |
| Žična povezivost | RCA, 3.5mm |
| RCA | 3 |
| 3.5 mm | 1 |
| Garantni rok | 24 meseca |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 55021 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| Vrsta | Zvučnici za PC |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5056547203065 |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Crna |
| Snaga | 80 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
32.999 RSD



Login and Registration Form