| SKU | 51029 |
|---|---|
| Brend | harman / kardon |
| EAN | 6925281997679 |
Zvučnik HARMAN KARDON Citation One Duo Gray Bluetooth - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Citation ONE bežični zvučnik spaja inovacije u kuc´noj audio zabavi sa sofisticiranim i lepim dizajnom. Vrhunska mešana vunena tkanina, koju proizvodi Kvadrat, odbija prljavštinu i ne gori. Više od 65 godina Harman Kardon je posvec´en pružanju luksuznih audio iskustava koja omoguc´avaju slušaocu da oseti muziku i uroni ih u trenutak. Citation ONE bežični zvučnik pruža moguc´nost za više zvuka dodavanjem dodatnih Citation zvučnika za kreiranje vrhunskog audio iskustva cele kuc´e. Možeš puštati istu muziku ili različitu muziku u različitim prostorijama i kontrolisati je sa tableta ili pametnog telefona. Harman Kardon Citation ONE je pametni bluetooth zvučnik nove generacije sa bogatim zvukom i kompaktnim dizajnom sve u jednom. Jednostavan za upotrebu, Citation ONE bluetooth zvučnik kombinuje inovacije u kuc´nom zvuku sa pažnjom na detalje u dizajnu, omoguc´avajuc´i sofisticiran izgled i iznenađujuc´i zvuk u kompaktnom dizajnu. Ljubitelji muzike c´e voleti zvuk koji ispunjava prostoriju i pristup preko 300 muzičkih usluga i strimovanje visoke definicije preko ugrađenog Chromecast-a. Google pomoc´nik donosi praktičnu glasovnu kontrolu tvom Citation ONE bežičnom zvučniku za pomoc´ bez upotrebe ruku u kuc´i. Uživaj u neverovatnom zvuku, koji pruža samo HARMAN KARDON!

Specifikacija:
| Proizvođač | HARMAN KARDON |
| Tip | Zvučnik |
| Model | HARMAN KARDON Citation One Duo Gray Bluetooth |
| Boja | Siva |
| Povezivanje | Bluetooth 4.2 |
| Napajanje | 100-240V – 50/60Hz |
| Bluetooth frekvencija | 2402 – 2480MHz |
| Snaga | 40W RMS |
| Frekvencija | >80dBA |
| Dimenzije | 140 x 188x 140 mm |
| Masa | 2 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 51029 |
|---|---|
| Brend | harman / kardon |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281997679 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Siva |
| Snaga | 40 W |



Login and Registration Form