Microlab T10 Bluetooth 2.1 - zvučnici
| SKU | 30882 |
|---|---|
| Brend | Microlab |
| EAN | 6945198854759 |
Nema na stanju
Cena:
11.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Microlab T10 Bluetooth 2.1 - zvučnici // Super cena.
Microlab T10 Bluetooth 2.1 zvučnici za PC. Moćni sistem bluetooth 2.1 zvučnika donosi visokokvalitetno iskustvo. Poseduje 3 frekvencijska drajvera za zvučne performanse punog opsega. Na rapsolaganju vam je i daljinski upravljač za brzo upravljanje, a LED osvetljenje učiniće da vaš prostor bude još lepši. Osetite svaku eksploziju, svaki pad ili udarac uz pomoć namenskog subvufera. Snaga zvučnika je 56 W.

Ključne karakteristike:
- 2.1 sistem
- Bluetooth zvučnici
- LED osvetljenje
- 56 W
Specifikacija:
| Proizvođač | Microlab |
| Tip | Zvučnici |
| Model | T10 Bluetooth 2.1 |
| Boja | Crno-plava |
| Sistem | 2.1 |
| Povezivanje | Bluetooth + 3.5mm |
| Osvetljenje | LED |
| Snaga | 56 W |
| Pojedinačna snaga zvučnika | Subwoofer: 24W Sateliti: 2 x 16W |
| Prečnik zvučnika (driver) | Subwoofer: 5.25" Sateliti: 2.5" |
| Opseg frekvencija | 60Hz-18KHz |
| Odnos signal/šum (SNR) | 70dB |
| Bluetooth | Da 4.0 |
| Kontrole | Woofer: Kontrola jačine zvuka, LED konrola Žične kontrole: Kontrola jačine zvuka |
| Materijal | Drvo (woofer), plastika (sateliti) |
| Težina | 6.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 30882 |
|---|---|
| Brend | Microlab |
| Vrsta | Zvučnici za PC |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6945198854759 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Osvetljenje | LED |
| Snaga | 56 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
11.999 RSD



Login and Registration Form