| SKU | 51030 |
|---|---|
| Brend | harman / kardon |
| EAN | 6925281968143 |
Zvučnik HARMAN KARDON Citation Oasis Black Bluetooth - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Prvi istinski vrhunski proizvod ove vrste, Harman Kardon Citation Oasis je vrhunski zvuk od Harman Kardona, najvec´eg svetskog dobavljača audio proizvoda visoke vernosti vec´ više od 65 godina. Harman Kardon Citation Oasis bežični zvučnik kombinuje inovacije kuc´nog zvuka sa sofisticiranim dizajnom. Njegova vrhunska mešana vunena tkanina, koju proizvodi Kvadrat, odbija prljavštinu i ne gori. Postavi svoj Qi-omoguc´en telefon na ugrađenu podlogu za bežično punjenje, za punjenje bez kablova i bez muke. Harman Kardon Citation Oasis takođe uključuje USB port za punjenje bilo kog drugog uređaja. Prelep i nenametljiv dizajnom, Harman Kardon Citation Oasis donosi bogat Harman Kardon zvuk u svaku prostoriju. Prilagođeni alarmi i noc´ni Wi-Fi prekidač savršeni su za spavac´u sobu, dok bežično punjenje telefona i DAB/DAB+ radio čine ga idealnim za upotrebu i u kuhinji. Upari se sa drugim Citation zvučnicima da bi kreirao potpuno kuc´no audio iskustvo i dobio pristup preko 300 servisa za strimovanje muzike putem ugrađenog Chromecast-a i AirPlay-a. Savršenstvu nema kraja, bežični zvučnik i bežični punjač u jednom proizvodu!

Specifikacija:
| Proizvođač | HARMAN KARDON |
| Tip | Zvučnik |
| Model | HARMAN KARDON Citation Oasis Black Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Bluetooth 4.2 |
| Napajanje | 100-240V – 50/60Hz |
| Bluetooth frekvencija | 2402 – 2480MHz |
| Snaga | 2 x 6W RMS |
| Frekvencija | 80dBrA |
| Dimenzije | 218 x 66 x 148 mm |
| Masa | 1.2kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 51030 |
|---|---|
| Brend | harman / kardon |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281968143 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Snaga | 12 W |



Login and Registration Form