Upotpuni svoje gaming iskustvo snagom zvuka uz White Shark Beat GSP-619 zvučnike. Duboki basovi i kristalno čist zvuk su sada tvoji!
| SKU | 32106 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 0736373269040 |
Nema na stanju
Cena:
2.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
White Shark Beat GSP-619 - moćni 2.0 sobni zvučnici.
Uroni duboko u svet igara uz White Shark Beat GSP-619 zvučnike i doživi igre na potpuno novi način. Ovi zvučnici su stvoreni da ti pruže vrhunski zvuk, nezavisno od toga da li igraš akcione avanture, sportske simulacije ili borilačke igre. Sa impresivnim basovima i kristalno čistim zvukom, ovi zvučnici će te odvesti dublje u svet igara nego ikada pre. Oseti svaki detonaciju, svaku notu muzike i svaki dijalog sa neverovatnom jasnoćom i dubinom.

Ključne karakteristike:
- Impresivan bas i kristalno čist zvuk
- Jednostavno povezivanje sa različitim uređajima
- Moderni dizajn sa svetlećim elementima
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Zvučnici |
| Model | Beat GSP-619 |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Osvetljenje | RGB |
| Sistem | 2.0 |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| RMS | 6 W |
| Frekvencija | 160 – 20,000 Hz |
| Signal to Noise | >70 dB |
| Dužina kabla | 1.35 m |
| Dimenzije | 75 x 85 x 115 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32106 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Zvučnici za PC |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0736373269040 |
| Konekcija | 3.5mm |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Snaga | 6 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
2.499 RSD


Login and Registration Form