Masivan zvuk i duboki bass. Bilo da ideš na okupljanje sa društvom ili praviš žurku u svojoj kući, ovaj bežični zvučnik je pravi za tebe. Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
| SKU | 50893 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281973918 |
Nema na stanju
Cena:
77.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Zvučnik JBL Party Box 310 - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
U blizini bloka ili preko plaže, tvoja zabava može da se čuje uz 240W velikog JBL Pro Sound bežičnog zvučnika. Pevaj, repuj, skači i igraj — zatim pojačajte bass i gledaj kako plesni podijum oživljava. Očaraj svoju publiku blistavom, dinamičnom svetlosnom predstavom koja pleše u ritmu. Uz suptilno pulsiranje i moćne strobing efekte, postoji postavka za svaku vibraciju. Započni žurku i neka traje do izlaska sunca uz 18 sati trajanja baterije koja puni muziku. Želiš duže da se zabavljaš? Samo uključi JBL PartiBok 310 bežični zvučnik u utičnicu i pleši tokom celog vikenda. Neverovatna Bluetooth konekcija i još neverovatniji zvuk koji može da pruži samo JBL bežični zvučnik!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | JBL Party Box 310 |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Bluetooth 5.1 |
| Frekvencija | 45 Hz - 20 KHz (-6 dB) |
| Bluetooth frekvencija | 2.4 – 2.48GHz |
| Ukupna snaga | 240W |
| Trajanje baterije | do 18h |
| Vreme punjenja baterije | do 3.5h |
| Dimenzije | 32.6 x 68.8 x 36.8cm |
| Masa | 17.42kg |
| Dodatno | Karaoke funkcija, svetleći RGB momenti, punjenje preko kabla, wireless, punjiva baterija |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50893 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281973918 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Snaga | 240 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
77.999 RSD



Login and Registration Form