Kingston 512GB DataTraveler Max USB 3.2 fleš memorija - brz i pouzdan prenos podataka. Kapacitet i performanse koje ti trebaju za efikasno skladištenje.
| SKU | 50556 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617328332 |
Na stanju
Cena:
12.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston DataTraveler Max USB 3.2 - tvoj pouzdani partner za prenos podataka!
Kingston USB Flash memorija kapaciteta 512GB.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | USB Flash |
| Kapacitet | 512GB |
| Model | DataTraveler Max USB 3.2 DTMAXA/512GB |
| Priključci | USB Tip-A |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50556 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | USB Flash |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617328332 |
| Konekcija | USB |
| Boja | Bordo |
| Kapacitet | 512GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
12.999 RSD



Login and Registration Form