Brzo prenosi podatke uz Kingston 64GB DataTraveler 80 M USB-C 3.2. Kapacitet, brzina i stil u kompaktnom uređaju.
| SKU | 50538 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617330656 |
Nema na stanju
Cena:
1.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Brz prenos, sigurno čuvanje - Kingston DataTraveler 64GB 80 M USB-C 3.2 ima sve što ti treba!
Kingston USB Tip-C Flash memorija kapaciteta 64GB.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | USB Flash |
| Kapacitet | 64GB |
| Model | DataTraveler 64GB 80 M USB-C 3.2 DT80M/64GB |
| Priključci | USB Tip-C |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50538 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | USB Flash |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617330656 |
| Konekcija | USB-C |
| Boja | Višebojna |
| Kapacitet | 64GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.499 RSD



Login and Registration Form