| SKU | 53949 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617329339 |
Brz, siguran, efikasan - Kingston 32GB IronKey Locker+ 50 USB-A 3.2 IKLP50/32GB USB Flash.
Kingston USB Flash memorija kapaciteta 32GB. Kingston IronKey Locker+ 50 USB fleš diskovi obezbeđuju sigurnost potrošačkog nivoa sa AES hardverskom enkripcijom u KSTS režimu, uključujuc´i zaštitu od BadUSB-a sa digitalno potpisanim firmverom i Brute Force napada. LP50 je takođe usaglašen sa TAA standardom. LP50 sada podržava opciju sa više lozinki (Admin i User) sa složenim ili Passphrase režimima. Kompleksni režim omoguc´ava lozinke od 6-16 znakova koristec´i 3 od 4 skupa znakova. Novi režim pristupne fraze omoguc´ava numerički PIN, rečenicu, listu reči ili čak tekstove od 10 do 64 karaktera. Administrator može da omoguc´i korisničku lozinku ili da resetuje korisničku lozinku da bi vratio pristup podacima. Da bi se pomoglo u unosu lozinke, može se omoguc´iti simbol „oko“ da otkrije unetu lozinku, smanjujuc´i greške u kucanju koje dovode do neuspešnih pokušaja prijave. Brute Force zaštita od napada zaključava korisnika nakon 10 nevažec´ih unosa lozinke zaredom i kripto-briše disk ako se administratorska lozinka unese pogrešno 10 puta zaredom. Pored toga, ugrađena virtuelna tastatura štiti lozinke od keiloggera ili screenloggera. Locker+ 50 je dizajniran za praktičnost sa malim metalnim kuc´ištem i ugrađenom petljom za ključeve za prenos podataka bilo gde. LP50 takođe ima opcionu USBtoCloud (od ClevKs) rezervnu kopiju za pristup podacima na disku sa vašeg ličnog skladišta u oblaku preko Google Drive, OneDrive (Microsoft), Amazon Cloud Drive, Dropbok ili Bok. LP50 je lak za svako podešavanje i korišc´enje, bez potrebe za instalacijom aplikacije; sav potreban softver i bezbednost su vec´ na disku. Radi na Windows i macOS tako da korisnici mogu da pristupe datotekama sa više sistema.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | USB Flash |
| Kapacitet | 128GB |
| Model | IronKey Locker+ 50 USB-A 3.2 IKLP50/32GB |
| Priključci | USB 3.2 |
| Brzina čitanja | do 145 MB/s |
| Brzina pisanja | do 115 MB/s |
| Boja | Srebrna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 53949 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | USB Flash |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617329339 |
| Konekcija | USB |
| Boja | Srebrna |
| Kapacitet | 32GB |



Login and Registration Form