Tastatura Marvo KG979G Mehanička Transparent - bežična mehanička tastatura - manje dimenzije za bolji gaming!
Zaronite u svet igara uz Marvo KG979G Mehanička Transparent mehaničku gejmersku tastaturu . Ova tastatura pruža vrhunsko gejmersko iskustvo, kombinujući izdržljivost, preciznost i estetiku. KG979G tastatura je opremljena visokokvalitetnim mehaničkim prekidačima koji garantuju brze i precizne odzive prilikom svakog pritiska. RGB osvetljenje sa raznovrsnim efektima čini KG979G tastaturu ne samo funkcionalnom, već i atraktivnom. Podesite osvetljenje prema raspoloženju, prilagodite ga igri ili istaknite svoj setup uz očaravajuće RGB efekte. Tastatura ima izdržljivo kućište od aluminijuma za stabilnost i trajnost, uz ergonomski dizajn koji omogućava udobnost čak i tokom dugih igračkih sesija.
Specifikacija:
| Proizvođač | Marvo |
|---|
| Tip | Tastatura |
|---|
| Model | KG979G |
|---|
| Tip tastera | Mehanički, Cherry - IUNZII kristalni linearni prekidač |
|---|
| Pozadinsko osvetljenje | RGB pozadinsko i bočno |
|---|
| Povezivanje | USB-C |
|---|
| Veličina | TKL |
|---|
| Broj tastera | 81+KNOB |
|---|
| Antighost | Da |
|---|
| Programbilni tasteri | Da |
|---|
| Izdržljivost tastera | ~ 50 miliona klikova |
|---|
| Operativna sila | 50 ± 10 g |
|---|
| Dimenzije | 330 x 139 x 40 mm |
|---|
| Težina | 840 g |
|---|
| Boja | Crna |
|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
|---|
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | Link proizvođača |
|---|
Login and Registration Form