| SKU | 30153 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4718017863988 |
Prodaja Asus ROG Falchion RGB - mehanička tastatura // Super cena.
ROG Falchion je bežična mehanička tastatura sa 65% oblika dizajnirana da promijeni način igre. Ima interaktivnu dodirnu ploču i inovativno dvosmjerno kućište, a prva je ROG tastatura sa bežičnim Aura Sync RGB osvjetljenjem. Tasteri imaju izdržljive poklopce za dvostruki ROG polibutilen tereftalat (PBT) i mehaničke prekidače nemačke proizvodnje Cherry MX RGB za precizne, taktilne pritiske tipki. ROG Falchion koristi gaming RF vezu od 2,4 GHz za brzinu izveštaja od 1 ms i nudi do 450 sati trajanja baterije jednim punjenjem. ROG tim je težio da obezbedi kompaktnu tastaturu bez kompromisa, majstorski ugrađujući strelice i navigacijske tastere u 65% rasporeda tastature. A sa samo 306 mm dužine, ROG Falchion je gotovo iste veličine kao 60% tastatura. Pruža vam sve funkcije normalne tastature bez zauzimanja puno prostora na radnoj površini. Gotovo nula kašnjenja od 2,4 GHz RF veze i do 450 sati trajanja baterije pružaju stabilnost i dugotrajnost igračima. Može se koristiti i u žičanom USB načinu. ROG Falchion je prva tastatura koja ima bežično Aura Sync RGB osvjetljenje. Uz Aura Sync RGB, čitav spektar boja i niz dinamičkih svetlosnih efekata su na vašoj naredbi, tako da možete stvoriti unikatnu tastaturu.

Ključne karakteristike:
- ASUS Aury Sync RGB osvetljenje
- Mehanička tastatura
- Cherry MX svičevi
- 100% antighosting
Specifikacija:
| Proizvođač | Asus |
| Tip | Tastatura |
| Model | ROG Falchion RGB |
| Povezivanje | Žična USB 2.0 / Bežično 2.4GHz |
| Antighosting | 100% |
| Programbilni tasteri | Svi |
| Tip tastera | Cherry MX Mechanical Switch |
| Osvetljenje | RGB |
| Dimenzije | 305 x 101 x 38.5 mm |
| Težina | 520 kg |
| Trajanje baterije | 450h |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
| SKU | 30153 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Tastatura |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017863988 |
| Konekcija | Wireless |
| DPI | 12000 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Format | 65% |



Login and Registration Form