Iskusni gejmeri, ovo su tvoje nove saveznice! White Shark GEB-TWS96 TITAN ANC slušalice donose naprednu zvučnu izolaciju i kristalno čist zvuk.
| SKU | 52853 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 3858894502639 |
Na stanju
Cena:
5.299 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Slušalice White Shark GEB-TWS96 TITAN ANC White - Iskusi kvalitetan zvuk na svim platformama!
Zamisli da si u srcu akcije, okružen zvucima eksplozija, vatrene borbe i napetih trenutaka u tvojoj omiljenoj igri. Da bi doživeo potpuni užitak gejminga, neophodne su ti slušalice koje će te potpuno uvući u svet igre. White Shark GEB-TWS96 TITAN ANC slušalice su tu da ispune tvoja očekivanja i podignu tvoje gejming iskustvo na viši nivo. Ove slušalice dolaze sa aktivnom bukom redukcijom (ANC) koja će eliminisati sve nepotrebne spoljne zvuke i omogućiti ti da se potpuno fokusiraš na igru. Nećeš više biti ometan bukom iz okoline dok se boriš protiv neprijatelja ili istražuješ fantastične svetove igara.
Ključne karakteristike:
- Aktivno uklanjanje buke: Potpuno se izoluj od okoline i fokusiraj se na igru.
- Kristalno čist zvuk: Doživi svaki zvuk u igri sa impresivnom jasnoćom.
- Udobnost: Ergonomski dizajn i mekani jastučići omogućavaju udobno igranje.
- Trajna baterija: Dugačka trajnost baterije omogućava maratonske sesije.
- Jednostavna povezivanja: Brza i stabilna Bluetooth veza za brzo uključivanje.
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Stereo 2.0 gaming slušalice |
| Model | GEB-TWS96 TITAN ANC White |
| Boja | Crna |
| Konekcija | Bluetooth |
| Frekvencioni opseg (slušalice) | 20 - 20000 Hz |
| Osetjivost (slušalice) | 121 +/- 3 |
| Dužina kabla | 15 m |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 110 x 105 x 38 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52853 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 3858894502639 |
| Tip | Bubice |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Bela |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
5.299 RSD



Login and Registration Form