Slušalice White Shark GEB-TWS37-HYPERBEAT White - Zaroni u perfektan zvuk od neverovatnih hyperbeat slušalica!
Upoznajte White Shark HYPERBEAT bežične in-ear slušalice, dizajnirane da prate svaki vaš korak uz snažan zvuk zahvaljujući 13 mm zvučnicima. Ove Bluetooth slušalice nude izvanrednu povezivost do preko 8 metara, omogućavajući vam da uživate u svojoj omiljenoj muzici, igrama ili razgovorima bez prekida, sa autonomijom baterije od 2 do 4 sata i brzim punjenjem od samo 1 do 1,5 sati. Sa frekvencijskim rasponom od 20-20000 Hz i osjetljivošću od 102 +/- 3 dB, HYPERBEAT slušalice garantuju kvalitetan zvuk u svakoj situaciji. Izrađene od kvalitetne plastike, dolaze u stilskoj bijeloj boji, sa litij-polimerskom baterijom (30mAh slušalica + 180mAh kutijica za punjenje) i sučeljem Bluetooth 5.3 / Type-C za punjenje, obezbeđujući pouzdanost kroz JL6983 čip. Dimenzije slušalica su 18x17x31 mm, dok je kutijica za punjenje dimenzija 52x44x25 mm, čineći ih savršenim izborom za one koji su stalno u pokretu i žele kvalitetan zvuk bez kompromisa.
Ključne karakteristike:
- Impedancija: 32 Ohm
- Veličina Zvučnika: 13 mm
- Vreme razgovora/slušanja muzike: 2-4 sata
- Domet preko 8 metara
- Ergonomski dizajn za udobnost
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Stereo 2.0 gaming slušalice |
| Model | GEB-TWS37-HYPERBEAT White |
| Boja | Bela |
| Konekcija | Bluetooth |
| Zvučnici | 13 mm |
| Impedancija slušalica | 32 |
| Frekvencioni opseg (slušalice) | 20 - 20000 Hz |
| Osetjivost (slušalice) | 102 +/- 3 |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 112 x 105 x 35 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Razno
| Link proizvođača |
Login and Registration Form