Savršene slušalice za sve tvoje duge gejming sesije. Od gejmera za gejmere!
| SKU | 38488 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| EAN | 8886419379560 |
Nema na stanju
Cena:
9.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Slušalice Razer Kaira X - Xbox S/X - Shock Blue- Savršene za tvoju konzolu!
Razer Kaira X - Xbox S/X - Shock Blue su žične gejmerske slušalice specijalno dizajnirane za Xbox Series S/X konzole, kao i za računar i Nintendo Switch konzole. Razer Triforce titanium zvučnici prečnika 50mm omogućavaju da se svaki zvučnik čuje kao tri, gde visoki, srednji i niži tonovi pružaju kristalno čist zvuk. Ušni jastučići su izrađeni od memorijske pene i time pružaju maksimalni komfor tokom najdužih gejming sesija. U sebi imaju i jedan ugrađen mikrofon koji je veoma koristan prilikom obavljanja poziva dok ste u pokretu.

Ključne karakteristike:
- Veoma udobne
- Kontrolna tabla na kablu
- Triforce Titanium Zvučnici
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Slušalice |
| Model | Kaira X for Xbox S/X - Shock Blue |
| Boja | Plavo/Crna |
| Konekcija | Žično |
| Sistem | Stereo |
| Impedansa | 32 oma |
| Frekvencija | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Osetljivost | 96 dB |
| Osetljivost mikrofona | -42 ± 3 dB |
| Dimenzija zvučnika | 50 mm |
| Težina | 283 g |
| Kompatibilnost | Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PC, mobilni uređaji |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38488 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8886419379560 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Plava |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
9.999 RSD



Login and Registration Form