Podignite svoju igru na novi nivo sa premium Logitech slušalicama. Kvalitetni materijali i memorijska pena nude visoku udobnost čak i nakon višesatnog igranja. 50mm drajveri vam omogućuju da čujete širok spektar i primetite svoje neprijatelje ranije.
| SKU | 35186 |
|---|---|
| Brend | Logitech |
| EAN | 5099206081963 |
Nema na stanju
Cena:
5.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Logitech G332 - gejmerske slušalice // Super cena.
Gejmerske slušalice Logitech G332 - premium kvalitet za istinsku prednost nad protivnicima. Nude zaista impresivan zvuk sa bogatim i dubokim odzivom basa. Lagana traka za glavu zajedno sa kvalitetnim jastučićima obezbeđuje udobnost. Praktična i intuitivna kontrolna dugmad na čašici za uši olakšavaju podešavanje jačine zvuka, utišavanje ili uključivanje mikrofona.

Ključne karakteristike:
- 50mm drajveri
- Kompatibilne sa PC, MAC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i mobilnim uređajima
Specifikacija:
| Proizvođač | Logitech |
| Tip | Gejmerske slušalice |
| Model | G332 |
| Boja | Crna/Crvena |
| Povezivanje | 3.5mm (četvoropolni) + adapter 2 x 3.5mm |
| Sistem | Stereo |
| Kompatabilnost | PC, MAC, Mobile device, PlayStation, Nintendo Switch |
| Zvučnik | 50 mm, Neodijum |
| Impedensa | 39 Ohm |
| Raspon frekvencije (slušalice) | 20 Hz - 20000 Hz |
| Mikrofon | Da, Uni-Directional |
| Raspon fekvencije (mikrofon) | 100 Hz - 20000 Hz |
| Osetljivost | 107 dB |
| Dužina kabla | 2 m |
| Težina | 259 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 35186 |
|---|---|
| Brend | Logitech |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5099206081963 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 4, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
5.999 RSD



Login and Registration Form