Punite do dva uređaja sa 33W MAX brzim punjenjem.
| SKU | 53582 |
|---|---|
| Brend | XIAOMI |
| EAN | 6934177777165 |
Nema na stanju
Cena:
4.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Xiaomi Mi 33W Power Bank 10000mAh - Pocket Edition Pro - power bank - Super brzo punjenje pametnog telefona !
Xiaomi Mi 33W Power Bank 10000mAh - Pocket Edition Pro ekterna baterija od 10.000 mAh omogućava da u isto vreme punite dva različita aparata. Punjenje mobilnog telefona moguće je 33w super max metodom, ili preko USB-C kabla. Takođe, postoji i USB-A port sa snagom do 22.5W. Nudi sigurnosnu zaštitu u 9 kategorija za bezbedniju upotrebu. Zaštita od detekcije FOD-a sprečava da ostaci metalnih stranih predmeta koji su greškom stavljeni na punjač povuku snagu i dovedu do pregrevanja punjača. Napredni čipovi kola nude višestruku zaštitu kola, dajuc´i korisnicima dodatni mir kada je u pitanju osiguranje napajanja.
Ključne karakteristike:
- 33W MAX brzo punjenje
- Punjenje dva uređaja istovremeno
- Type-C dvostrano brzo punjenje
Specifikacija:
| Proizvođač | Xiaomi |
|---|---|
| Tip | Power Bank - eksterna baterija |
| Baterija | Lithium-ion; 35.2Wh/36Wh; 9800mAh/10000mAh |
| Priključci | Ulazni (Type-C); izlazni (USB-A/Type-C) |
| Ulazni napon | 5V?3V; 9V?2.5A; 12V?1.8A |
| Izlazni napon | 33W MAX |
| Dimenzije | 105 x 55.8 x 25.5mm |
| Boja | Bela - Ivory |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53582 |
|---|---|
| Brend | XIAOMI |
| Vrsta | Power Bank |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6934177777165 |
| Boja | Bela |
| Snaga | 33 W |
| Kapacitet | 10000mAh |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
4.999 RSD



Login and Registration Form