Power Bank Rivacase VA 2240 10.000 mAh White
Upoznaj Rivacase VA 2240, prenosivu punjivu bateriju kapaciteta 10000mAh. Ova moćna baterija je idealna za održavanje tvojih uređaja napunjenim tokom putovanja i aktivnosti na otvorenom.
| SKU | 53586 |
|---|---|
| Brend | Rivacase |
| EAN | 4260403579411 |
Nema na stanju
Cena:
1.899 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Rivacase VA 2240 10000 mAh - rešenje bez napora za vaše svakodnevne potrebe punjenja!
Rivacase VA 2240 10000 mAh ekterna baterija od 10.000 mAh omogućava da u isto vreme punite dva različita mobilna telefona ili aparata.Rivacase VA 2240 je izvanredna prenosiva punjiva baterija koja će zadovoljiti tvoje potrebe za energijom kad god ti je potrebna. S kapacitetom od 10000mAh, ova baterija može punjenje više uređaja, uključujući telefone, tablete, i mnoge druge.
Njena kompaktna i laka konstrukcija čini je savršenom za nošenje u torbi ili džepu tokom putovanja. Takođe, poseduje LED indikatore za praćenje preostalog napajanja, tako da uvek znaš koliko energije ti je preostalo.
Ključne karakteristike:
- 10W maksimum
- Pass-through punjene
- LED indikator baterije
- Zaštita od prekomernog punjenja, pražnjena, preopterećenja i kratkog spoja
Specifikacija:
| Proizvođač | Rivacase |
|---|---|
| Tip | Power Bank - eksterna baterija |
| Model | VA 2240 |
| Baterija | Lithium-ion polym; 3.7V 10000mAh 37Wh |
| Kapacitet | 37 W·h |
| Priključci | 2 x USB; 1 x Type-C |
| Ulazni napon USB | 5V-2A |
| Ulazni napon USB-C | 5V-2A |
| Izlazni napon USB-A | 5V-2A |
| Jačina | 10W |
| Dimenzije | 141x67x15 mm |
| Težina | 225 g |
| Boja | Bela |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53586 |
|---|---|
| Brend | Rivacase |
| Vrsta | Power Bank |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4260403579411 |
| Boja | Bela |
| Snaga | 10 W |
| Kapacitet | 10000mAh |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.899 RSD


Login and Registration Form