Chieftec BDK-750FC 750W 80Plus Bronze modularno, napajanje za Vaš računar.
| SKU | 38377 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| EAN | 753263077431 |
Nema na stanju
Cena:
12.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
CHIEFTEC BDK-750FC 80Plus Bronze modularno napajanje / super cena.
Napajanje brenda Chieftec od 750W, klasifikacije efikasnosti 80 Plus Bronze.
Ključne karakteristike:
- Napajanje 750W
- 80 Plus Bronze klasifikacija efikasnosti
- Sistemi zaštite AFC (Automatic Fanspeed Control), OCP (Over Current Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OTP (Over Temperature Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), SIP (Surge-Inrush Protection), UVP (Under Voltage Protection)
Specifikacija:
| Proizvođač | Chieftec |
| Tip | Napajanje |
| Model | BDK-750FC |
| Tip | Active PFC |
| ATX Standard | ATX 12V 2.3 |
| Snaga | 750W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus Bronze |
| Vrsta kablova | Modularni |
| Sistemi zaštite | AFC (Automatic Fanspeed Control), OCP (Over Current Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OTP (Over Temperature Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), SIP (Surge-Inrush Protection), UVP (Under Voltage Protection) |
| +12V naponske grane (1) | 62.5A |
| +12V naponske grane (max. kombinovana) | 750W |
| Ostale naponske grane (+5V) | 20A |
| Ostale naponske grane (+3.3V) | 20A |
| Priključci | 1x 20+4 pin, 1x 8(4+4)pin EPS 12V, 1x PCI-e 6+2 pin, 6x SATA, 3x Molex 4 pin, 1x Floppy |
| >Tip hlađenja | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije ventilatora | 120mm x 120mm |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 150mm x 140mm x 86mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38377 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 753263077431 |
| Tip | Modularno |
| Boja | Crna |
| Model | 80 Plus Bronze |
| Snaga | 750 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
12.499 RSD



Login and Registration Form