Vrhunsko napajanje za sve konfiguracije!
| SKU | 38260 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| EAN | 6933412798941 |
Nema na stanju
Cena:
16.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool DQ750-M-V2L White Modularno 750W - napajanje za računar.
Napajanje renomiranog brenda DeepCool snage 750W. Snažno i nečujno napajanje za vaš računar! Do 90% efikasnosti i aktivno hlađenje pruža ovo napajanje.
Ključne karakteristike:
- Napajanje 750W
- Aktivno hlađenje
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Napajanje |
| Model | DQ750-M-V2L White 750W |
| Topologija | Active PFC |
| Snaga | 750W |
| Efikasnost | >=90% |
| Vrsta kablova | Modularni |
| Sistemi zaštite | OCP (Over Current Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OTP (Over Temperature Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), UVP (Under Voltage Protection) |
| +12V naponske grane (1) | 62.0A |
| +12V naponske grane (ukupna snaga) | 744W |
| +5V naponske grane | 20A |
| +3.3V naponske grane | 20A |
| PCI Express 8pin | 2x2 |
| CPU (4+4)Pin | 2 |
| SATA | 4x1 |
| Molex 4pin + SATA | (2x2)x2 |
| Hlađenje | Aktivno |
| Veličina ventilatora | 120mm x 120mm |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 150mm x 86mm x 160 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 38260 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412798941 |
| Tip | Modularno |
| Model | 80 Plus Gold |
| Snaga | 750 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
16.999 RSD



Login and Registration Form