Samsung LS49CG950SUXDU Odyssey G9 49'' je vrhunski gejmerski monitor sa zakrivljenim ekranom, visokom brzinom osvežavanja i impresivnom slikom.
| SKU | 52822 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| EAN | 8806094973563 |
Nema na stanju
Cena:
204.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Samsung LS49CG950SUXDU Odyssey G9 49'' - Savršena kombinacija stila i performanse!
Samsung LS49CG950SUXDU Odyssey G9 49'' monitor je apsolutni san svakog gejmera. Sa njegovim zakrivljenim ekranom dijagonale 49 inča i OLED panelom uronjen si u igru poput nikada pre. Slika je kristalno jasna i svaka akcija je besprekorno glatka zahvaljujući brzini osvežavanja od 240 Hz. Ovaj monitor donosi i HDR1000, što znači da ćeš doživeti bogate boje i kontraste. Bez obzira na to da li igraš brze pucačine, avanturističke igre ili gledaš filmove, ovo je monitor koji će te potpuno uvući u svet digitalnog zabavljanja. Uživaćete u svim detaljima, bilo da je reč o mračnim senkama u igrama ili svetlim efektima u filmovima. Duboke crne i svetle bele nijanse će biti prikazane sa izvanrednom preciznošću.
Ključne karakteristike:
- Tip panela: OLED
- Ekran dijagonale 49 inča sa zakrivljenjem
- Brzina osvežavanja od 240 Hz
- HDR1000 za bogate boje i kontraste
- Idealno za gejming i multimedijalno iskustvo
Specifikacija:
| Proizvođač | Samsung |
| Tip | Monitor |
| Model | LS49CG950SUXDU |
| Boja | Crna |
| Veličina | 49 inča |
| Rezolucija | 5120 x 1440 |
| Tip panela | OLED |
| Odnos stranica | 32:9 |
| Nativni kontrast | 1000000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m2 |
| Odziv | 0,03 ms |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Prikljičci | 1 x HDMI 2.1, 1 x Mikro HDMI, 1 x Display Port 1.4 |
| Montiranje na zid | VESA 100 x 100 mm |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC |
| Dimenizije | 1194.7 x 529.3 x 236.9 mm |
| Težina | 12.9 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52822 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806094973563 |
| Dijagonala | 49'' |
| Boja | Siva |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Tip panela | OLED |
| Format | 2K QHD |
| Model | Odyssey G9 |
| Odziv | Do 1ms |
| Rezolucija | 5.120 x 1.440 |
| Frekvencija | 240Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
204.499 RSD



Login and Registration Form