ASUS VG249Q TUF Gaming 23.8" -monitor
| SKU | 30901 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4718017485395 |
Nema na stanju
Cena:
22.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS VG249Q TUF Gaming 23.8" - Osvježi svoje gaming iskustvo uz oštru sliku i visoku brzinu osvežavanja!
23,8-inčni monitor sa Full HD (1920 x 1080) IPS panelom TUF Gaming VG249K pruža zapanjujuće slike iz svih uglova sa širokim uglovima gledanja od 178 stepeni, osigurava minimalno izobličenje i pomeranje boja čak i kada gledate iz ekstremnih položaja. Ima ultra brzu brzinu osvežavanja od 144 Hz, osiguravajući da čak i brze igre koje se igraju u najvišim vizuelnim podešavanjima izgledaju glatko i potpuno bez zaostajanja. Prevladajte u fps, trkama, rts i sportskim igrama.

Ključne karakteristike:
- 23,8-inčni Full HD (1920x1080) IPS monitor za igre sa brzinom osvežavanja od 144 Hz dizajniran za profesionalne igrače i brz tempo igranja
- Sadrži ASUS tehnologiju ekstremnog smanjenog zamućenja u pokretu (ELMB) sa 1 ms MPRT za dodatno smanjenje zamućenja i zamućenja u pokretu
- FreeSinc ™ tehnologija za uklanjanje kidanja ekrana i isprekidanih brzina kadrova
- Sadrži ergonomski dizajniran stalak koji nudi opsežna podešavanja okretanja, nagiba, zakretanja i visine
- Shadov Boost poboljšava detalje slike u tamnim oblastima, osvetljavajući scene bez prekomernog izlaganja svetlih područja
- Podržava i Adaptive-Sync sa NVIDIA GeForce * grafičkim karticama i FreeSync sa AMD Radeon grafičkim karticama
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Monitor |
| Model | VG249Q |
| Veličina | 24 inča |
| Rezolucija | 1920 x 1080 @ 144 Hz |
| Tip ekrana | IPS |
| Dimenzije ekrana | 527 x 296 mm |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Osvežavanje ekrana | 144 Hz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Flicker Free | Da |
| Zvučnici | Da |
| Prikljičci | HDMi 1.4, DP, VGA, PC audio input |
| Dimenzije | 622 x 441 x 210 mm |
| Težina | 6.5 kg sa postoljem |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 30901 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017485395 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI, VGA |
| Dijagonala | 24'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Model | TUF Gaming |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 144Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
22.499 RSD



Login and Registration Form