Samsung PRO PLUS MicroSDXC 128GB U3 memorijska kartica osigurava brz i siguran prostor za tvoje uređaje. S kapacitetom od 128GB i brzinom U3, ova kartica omogućava vrhunske performanse za pametne telefone, tablete i kamere. Investiraj danas i osiguraj pun potencijal svojih uređaja!
| SKU | 50574 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| EAN | 8806094788112 |
Nema na stanju
MP cena :
3.799 RSD
3.599 RSD
UŠTEDA 200 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Samsung PRO PLUS SDXC 128GB U3 - Prostor i brzina u jednom!
Memorijska kartica renomiranog brenda Samsung, kapaciteta 128GB.
Specifikacija:
| Proizvođač | Samsung |
| Tip | MicroSD |
| Kapacitet | 128GB |
| Model | PRO PLUS MicroSDXC 128GB U3 Blue + SDXC Adapter MB-MD128SA |
| Brzina čitanja | 180MB/s |
| Brzina pisanja | 130MB/s |
| Klasa | UHS-I U3 V30 Class 10 |
| Napomena | Dolazi sa Full Size SD adapterom |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50574 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Vrsta | Memorijska kartica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806094788112 |
| Tip | MicroSDXC |
| Kapacitet | 128GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
3.799 RSD
3.599 RSD
UŠTEDA 200 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form