Kingston DIMM DDR4 8GB 3200MHz KVR32N22S8/8 - RAM memorija za vaš računar.
| SKU | 24633 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617296068 |
Na stanju
Cena:
10.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston DIMM DDR4 8GB 3200MHz KVR32N22S8/8 - RAM memorija za računar.
RAM memorija od proizvođača Kingston, kapaciteta od 8GB DDR4 sa brzinom od 3.200MT/s.
Specifikacija:
| Kapacitet | 8GB |
|---|---|
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina prenosa podataka | 3.200MT/s |
| Vrsta | DIMM |
| Voltaža | 1.2V |
| Latencija | 22-22-22 |
| Broj pinova | 288 |
| Serija | ValueRAM |
| Broj modula u pakovanju | 1 |
| Reklamacioni period | 120 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 24633 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617296068 |
| Memorija | 8GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3.200MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
10.999 RSD



Login and Registration Form