Kingston DIMM DDR4 8GB 3200MHz KVR32N22S6/8 - RAM memorija
| SKU | 32738 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617310870 |
Na stanju
Cena:
10.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston DIMM DDR4 8GB 3200MHz KVR32N22S6/8 - RAM memorija / super cena.
RAM memorija od proizvođača Kingston, kapaciteta od 8GB DDR4.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | RAM Memorija |
| Model | KVR32N22S6/8 |
| Kapacitet | 8GB DDR4 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32738 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617310870 |
| Memorija | 8GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3.200MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
10.999 RSD



Login and Registration Form