Gigabyte H510M K V2 rev. 1.x je kompaktna matična ploča sa podrškom za Intel Core procesore, DDR4 RAM i osnovnim I/O opcijama za svakodnevne potrebe.
| SKU | 52210 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331855253 |
Nema na stanju
Cena:
8.399 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte H510M K V2 rev.1.x - matična ploča premium brenda.
Gigabyte H510M K V2 rev.1.x matična ploča. Gigabyte H510M K V2 rev. 1.x je matična ploča koja nudi jednostavnost i pouzdanost za osnovne računarske potrebe. Ova matična ploča podržava Intel Core procesore 10. i 11. generacije, čineći je odličnim izborom za kancelarijske računare, kućne računare ili sisteme za osnovne igre.
Gigabyte H510M K V2 rev. 1.x je jednostavna matična ploča koja je pristupačna i pouzdana za svakodnevnu upotrebu. Bez obzira da li je vaš cilj izgradnja osnovnog računara za rad ili kućnu zabavu, ova ploča će zadovoljiti vaše potrebe.
Specifikacija:
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1200 |
|---|---|
| Čipset | Intel H470 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MT/s, 2.400MT/s, 2.666MT/s, 2.933MT/s, 3.000MT/s, 3.200MT/s |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dual Channel, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express |
| PCI slot | 2 |
| SATA priključci (ukupno) | 2 |
| SATA priključci | 2x SATA 6Gbs |
| Ostali skladišni interfejs | 1x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Model | Realtek |
| Broj kanala | 2/4/5.1/7.1 |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition |
| HDMI priključci | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB 3.2 priključci | 2x USB 3.2 Gen1 Ports |
| USB 2.0 priključci | 4 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin ATX Power Connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB 3.2 | 1 x Gen 1 header |
| USB 2.0 | 1 |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Serijski port | 1 |
| Ostali priključci | 1 x Clear CMOS jumper, 1 x CPU fan header, 1 x front panel header, 1 x M.2 Socket 3, 1 x RGB LED strip header, 1x System Fan header, 2 x SATA 6Gb/s |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Podržane tehnologije | Ambient LED, Easy Tune, Q-Flash, Smart Backup, Xpress Install |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 226mm x 185mm |
| Fiksirajući otvori | 6 |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 52210 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Matična ploča |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331855253 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | Intel H470 |
| Format | Micro ATX |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Socket | Intel 1200 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
8.399 RSD



Login and Registration Form