ASRock H510M-HDV R2.0 - matična ploča
| SKU | 33630 |
|---|---|
| Brend | ASRock |
| Datum Izlaska | 01.02.2022 |
| EAN | 4710483935022 |
Nema na stanju
MP cena :
8.299 RSD
7.899 RSD
UŠTEDA 400 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASRock H510M-HDV R2.0 - matična ploča premium brenda.
ASRock H510M-HDV R2.0 matična ploča 2x DDR4 sa podržanom memorijom 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.800MHz, 2.933MHz, 3.200MHz. Od ostalih osobina poseduje Podrška za Extreme Memory Profile (XMP).
Specifikacija:
| Proizvođač | ASRock |
| Tip | Matična ploča |
| Model | H510M-HDV R2.0 |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1200 |
| Procesor | Intel® H510 |
| Tip memorije | 2x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.800MHz, 2.933MHz, 3.200MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP) |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 4x SATA III |
| Žična mreža (LAN) | 1x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Realtek® |
| Broj kanala (Audio) | 8 (7.1) |
| Priključci na zadnjem panelu | 1x HDMI, 1x DVI-D Dual Link, 1x VGA D-sub, 2x PS/2, 2x USB 3.2 (Tip A) Gen1, 4x USB 2.0, 1x RJ-45 (LAN), 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, ATX 24pin, 1x USB 3.2 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta), 1x USB 2.0 (podrška za 2 USB 2.0 porta), 1x Front panel audio, 1 x Chassis Intrusion and Speaker Header, 1 x Chassis/Water Pump Fan Connector (4-pin), 1 x SPI TPM header, 1x CPU Fan Connector (4-pin) |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 197mm x 188mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33630 |
|---|---|
| Brend | ASRock |
| Datum Izlaska | 01.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710483935022 |
| PEGI - Uzrast | 12 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DVI, HDMI, USB, VGA |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | Intel H510 |
| Format | Micro ATX |
| Socket | Intel 1200 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
8.299 RSD
7.899 RSD
UŠTEDA 400 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja


Login and Registration Form