Upoznaj Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 (21HM006ECX) laptop - premium uređaj sa moćnim Intel® Deca Core™ i7 1355U procesorom, impresivnih 32GB RAM-a, 14" WUXGA ekranom, brzim SSD-om kapaciteta 1TB, Intel® Iris Xe grafikom i Windows 11 Pro operativnim sistemom.
| SKU | 53608 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| EAN | 0197529553114 |
Nema na stanju
Cena:
326.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 (21HM006ECX) laptop Intel® Deca Core™ i7 1355U 14" WUXGA 32GB 1TB SSD Intel® Iris Xe Win11 Pro - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 (21HM006ECX) laptop Intel® Deca Core™ i7 1355U 14" WUXGA 32GB 1TB SSD Intel® Iris Xe Win11 Pro je vrhunski laptop i tablet (u isto vreme) za sve korisnike. Sa Intel® Deca Core™ i7 1355U, 32GB RAM-a, brzim SSD-om od 1TB i integrisanom grafičkom karticom, ovaj laptop je idealan i za zahtevne aplikacije.

Ključne karakteristike:
- Procesor: Intel® Deca Core™ i7 1355U
- Ekran: 14" WUXGA
- RAM: 32GB
- SSD: 1TB
- Grafička kartica: Intel® Iris Xe
- Operativni sistem: Windows 11 Pro
Specifikacija:
| Proizvođač | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Model | 21HM006ECX |
| Naziv | ThinkPad X1 Carbon G11 (BLACK, paint) Core i7-1355U (10C (2P+8E)/12T, P 5.0GHz, E 3.7GHz, 12MB), DDR5 32GB (int), SSD 1TB PCIe, 14.0" WUXGA (1920x1200) IPS AG 400n, Iris Xe, WLAN, BT, NFC, KybUK BL, FPR, CamFHD+IR, 57Wh, Win 11 Pro |
| Ekran | 14" |
| Tip procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | Intel® Core™ i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB |
| Notebook serija | X1 Carbon G11 |
| Ekran | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power |
| Čipset | Intel® SoC Platform |
| RAM memorija | DDR5; 32GB soldered memory; |
| Ugrađena memorija | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.1; |
| Konektori i dodaci | 2 x USB 3.2 Type A, 1x HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4, 1x 3.5 mm, 1x USB Type C, 1x USB |
| Prednja kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Baterija | Integrated 57Wh |
| Težina | 1.12 kg |
| Boja | Black |
| Operativni sistem | Windows® 11 Pro |
| Ostalo | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Grafička kartica | Integrated Intel® Iris® Xe Graphics |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53608 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0197529553114 |
| Memorija | 32GB |
| Dijagonala | 14'' |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 10 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Tip panela | IPS |
| Generacija procesora | Intel Core i5 |
| Materijal | Magnezijum i aluminijum |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 1.920 x 1.200 |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
326.999 RSD



Login and Registration Form