Predstavljamo Lenovo Yoga Book 9 13IRU8 (82YQ0034RM) 2u1 laptop - impresivan uređaj sa Intel® Deca Core™ i7 1355U procesorom, dva 13.3" 2.8K OLED dodirna ekrana, 16GB RAM-a, brzim SSD-om od 1TB, Intel® Iris Xe grafikom i Windows 11 operativnim sistemom.
| SKU | 53600 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| EAN | 197528606286 |
Nema na stanju
Cena:
262.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Lenovo Yoga Book 9 13IRU8 (82YQ0034RM) - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
Lenovo Yoga Book 9 13IRU8 (82YQ0034RM) 2u1 laptop Intel® Deca Core™ i7 1355U 2x13.3" 2.8K OLED touch 16GB 1TB SSD Intel® Iris Xe Win11 je vrhunski 2 u 1 laptop za sve korisnike. Sa Intel Core i7 1355U procesorom, 16GB RAM-a, brzim SSD-om od 1TB i integrisanom grafičkom karticom, ovaj laptop je idealan i za zahtevne aplikacije.

Ključne karakteristike:
- Procesor: Intel® Deca Core™ i7 1355U
- Ekrani: Dva 13.3" 2.8K OLED dodirna ekrana
- RAM: 16GB
- SSD: 1TB
- Grafička kartica: Intel® Iris Xe
- Operativni sistem: Windows 11
Specifikacija:
| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Model | 82YQ0034RM |
| Naziv | Yoga Book 9 13IRU8 (Tidal Teal, Aluminium) 10-Core i7-1355U (2P+8E) 3.7-5.0GHz/12MB 16GB DDR5 1TB-NVMe 2x 13.3" 2.8K (2880x1800) OLED 400n DolbyVision Glass Touch DigitalPen3 WC-5MP+IR Iris-Xe WiFi A/X BT5.1 3xTB4 UK-Key 80Wh 1.34kg Win11Home +Folio Stand |
| Ekran | 2 x 13.3" |
| Tip procesora | 13th Generation Intel® Core™ i7 processor |
| Broj jezgara | 10 |
| Model procesora | Intel® Core™ i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core up to 5.0GHz, E-core up to 3.7GHz, 12MB |
| Notebook serija | Yoga Book 9 |
| Ekran | 10-point Multi-touch; Dolby Vision; 400nits; OLED; DisplayHDR True Black 500; 100% DCI-P3; TÜV Eyesafe; Glossy / Anti-fingerprint; Lenovo® Digital Pen 3; 2x 13.3" 2.8K (2880x1800); |
| Čipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| RAM memorija | 16GB Soldered; LPDDR5x-6400; |
| Ugrađena memorija | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe; |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.1; |
| Konektori i dodaci | 3x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; |
| Prednja kamera | 5.0MP + IR with E-shutter, ToF Sensor |
| Baterija | Integrated 80Wh |
| Težina | 1.34 kg |
| Boja | Tidal Teal, Aluminium |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro 64 |
| Ostalo | UK Keyboard, , Audio by Bowers & Wilkins, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (user-facing tweeters), Dolby Atmos, Smart Amplifier (AMP), |
| Grafička kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53600 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 197528606286 |
| Memorija | 16GB |
| Dijagonala | 13.3'' |
| Boja | Siva |
| Broj jezgara | 10 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Tip panela | OLED |
| Generacija procesora | Intel Core i7 |
| Materijal | Aluminijum |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 2.880 x 1.800 |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
262.999 RSD



Login and Registration Form