ASUS VivoBook Pro 15 laptop sa 15.6" ekranom, i9-13900H procesorom, 16GB RAM-a, 1TB SSD-om, RTX 4060 grafičkom karticom.
| SKU | 54908 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387376881 |
Nema na stanju
Cena:
182.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Laptop ASUS VivoBook Pro 15 (K6502VV-MA023) - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
Laptop ASUS VivoBook Pro 15 15.6" K6502VV-MA023 i9-13900H 16GB 1TB RTX 4060 je vrhunski laptop za sve korisnike. Upoznaj ultimativni gejmerski laptop - ASUS Vivobook Pro 15. Sa moćnim i9-13900H procesorom, 16GB RAM-a i brzim 1TB SSD-om, ovaj laptop je spreman za svaki izazov. Grafička kartica RTX 4060 pruža nezaboravno gejming iskustvo sa visokim performansama i besprekornom grafikom. Windows 11 operativni sistem doprinosi brzini i sigurnosti, dok 15.6" ekran omogućava jasnu sliku u svakom trenutku. Bez obzira da li se baviš gejmingom, kreativnim radom ili multitaskingom, ASUS Vivobook Pro 15 će ispuniti sve tvoje potrebe.

Ključne karakteristike:
- 15.6" ekran
- i9-13900H procesor
- 16GB RAM-a
- 1TB SSD
- RTX 4060 grafička kartica
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
|---|---|
| Tip | Gejmerski laptop |
| Model | K6502VV-MA023 |
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.880 x 1.620 |
| Format rezolucije | 3K |
| Tip panela | OLED |
| Ostalo | Glossy, High-brightness 400-nit, 120Hz, 100% DCI-P3 color gamut, VESA DisplayHDR True Black 600, 0.2ms odziv, 1.07 biliona boja, 70% less harmful blue light, Pantone Validated |
| Klasa procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | i9-13900H |
| Broj jezgara procesora | 14 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 20 |
| Radni takt procesora | 2.6 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Ostalo | 10nm |
| Čipset | Intel 1744 |
| Platforma | Raptor Lake |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | GeForce RTX 4060 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Proizvođač | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Ostale osobine | Dual band 2x2 |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C, Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip C) Gen2, 2 (Tip A) Gen1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica | SD 4.0 |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Harman Kardon, Smart Amp Technology |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Chiclet |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 70Whr |
| Ostalo | 3S1P |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Dimenzije | 356.3mm x 235.3mm x 19mm ~ 20mm |
| Masa | 1.8kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Plava |
| Opis boje | Quiet Blue |
| AC Adapter (punjač) | 150W |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 54908 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387376881 |
| Memorija | 16GB |
| Konekcija | 3.5mm, DisplayPort, HDMI, MicroSD, Thunderbolt, USB, USB-C |
| Dijagonala | 15.6'' |
| Boja | Plava |
| Broj jezgara | 14 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Tip panela | OLED |
| Generacija procesora | Intel Core i9 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 2.880 x 1.620 |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
182.499 RSD



Login and Registration Form