Laptop Dell Precision M3581 15.6” i7-13700H 16GB 512GB SSD RTX A1000 6GB Win11Pro - Revolucionarna snaga u tvojim rukama!
Dell Precision M3581 laptop je pravi izbor za gamere i kreativce. Sa moćnim i7-13700H procesorom pruža neuporedivu performansu. Brzi 512GB SSD osigurava munjevite brzine i brzo učitavanje aplikacija. Ovaj laptop je opremljen sa 16GB RAM-a, što omogućava glatko multitasking iskustvo. Dolazi sa Windows 11 Pro operativnim sistemom, što donosi najnovije funkcionalnosti i sigurnost. Dell Precision M3581 dolazi sa visokokvalitetnim 15.6-inčnim ekranom koji prikazuje živopisne boje i oštru rezoluciju. Za dodatnu sigurnost, tu je i Windows Hello za brzo prijavljivanje. Uz izvanrednu performansu, ovaj laptop nudi pouzdanost i trajnost koje možete očekivati od Della. Sa svim ovim karakteristikama, Dell Precision M3581 je pravi izbor za one koji traže vrhunski laptop za igre i kreativni rad.
Ključne karakteristike:
- Procesor: i7-13700H
- RAM: 16GB
- SSD: 512GB
- Operativni sistem: Windows 11 Pro
- Grafička: RTX A1000
Specifikacija:
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
|---|
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
|---|
| Format rezolucije | Full HD |
|---|
| Tip panela | IPS |
|---|
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 400-nit, 100% sRGB |
|---|
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
|---|
| Model procesora | i7-13700H |
|---|
| Broj jezgara procesora | 14 |
|---|
| Broj logičkih jezgara (niti) | 20 |
|---|
| Radni takt procesora | 2.4 GHz (5.0 GHz) |
|---|
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
|---|
| Ostalo | 10nm Intel 7 |
|---|
| Memorija (RAM) | 16GB |
|---|
| Tip memorije | DDR5 |
|---|
| Radni takt memorije | 5.200MHz |
|---|
| Broj slotova | 2 |
|---|
| Popunjeni slotovi | 1 |
|---|
| Slobodni slotovi | 1 |
|---|
| Maksimalno podržano | 64GB |
|---|
| SSD | 512GB |
|---|
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
|---|
| Disk slotovi | 2x M.2 NVMe |
|---|
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 NVMe |
|---|
| Raspoloživi slotovi | 1 |
|---|
| Grafika | nVidia |
|---|
| Model grafike | RTX A1000 |
|---|
| Količina grafičke memorije | 6GB |
|---|
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
|---|
| Reklamacioni period | 36 meseci |
|---|
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ax |
|---|
| Model | Intel Wireless AX211 |
|---|
| Bluetooth verzija | 5.2 |
|---|
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
|---|
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
|---|
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
|---|
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
|---|
| Ukupno USB priključaka | 2 |
|---|
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip A) Gen1 |
|---|
| RJ-45 (LAN) | 1 |
|---|
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
|---|
| Napomena | Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta |
|---|
| TPM | Da |
|---|
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
|---|
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
|---|
| Model | FHD IR |
|---|
| Zvučnici | 2.0 |
|---|
| Snaga | 2x 2W |
|---|
| Mikrofon | Digital-array microphones |
|---|
| Ostalo | Waves MaxxAudio 12.0 |
|---|
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
|---|
| Numerički deo tastature | Da |
|---|
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
|---|
| Tip | Litijum-jonska |
|---|
| Broj ćelija baterije | 4 |
|---|
| Kapacitet baterije | 64Whr |
|---|
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
|---|
| Materijal | Aluminijum |
|---|
| Dimenzije | 357.8mm x 233.3mm x 24.7mm |
|---|
| Masa | 1.79kg |
|---|
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
|---|
| Boja | Siva |
|---|
| Stanje | Nekorišćeno |
|---|
| AC Adapter (punjač) | 130W (Tip C) |
|---|
| Link proizvođača | LINK |
|---|
Login and Registration Form