DeepCool CF120 RG vodeno hlađenje za vaš računar!
| SKU | 37794 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Datum Izlaska | 04.05.2023 |
| EAN | 6933412710325 |
Nema na stanju
Cena:
1.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool CF120 vazdušno hlađenje za vaš računar.
Vodeno hlađenje premium brenda DeepCool. Dimenzije kulera su 120mm x 45mm x 152mm. Sve što želite od hladnjaka za procesor na jednom mestu - visoke performanse i nizak nivo buke.
Ključne karakteristike:
- Nivo buke 29 dB(A)
- 120 mm ventilator
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | CF 120 |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4, Intel® 115x, Intel® 1200, Intel® 1700 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Pumpa (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori | 1 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 500±200~1500±10%RPM |
| Ventilatori (protok vazduha) | 56.5CFM |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.04mmAq |
| Ventilatori (nivo buke) | 17.8~27dB(A) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37794 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Za kućište |
| Datum Izlaska | 04.05.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412710325 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Boja | Crna |
| Format | 120mm |
| Materijal | Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.999 RSD



Login and Registration Form