RaiJintek Ageras 12 ARGB-2 – 2x 12025 PWM ventilator, nastavlja inovativni dizajn kompanije i pruža napredne funkcije i dodatnu vrednost krajnjim korisnicima.
| SKU | 52332 |
|---|---|
| Brend | RaiJintek |
| EAN | 4715109924008 |
Nema na stanju
Cena:
2.199 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
RaiJintek Ageras 12 ARGB-2 - ventilatori za računar vrhunskog kvaliteta.
RaiJintek Ageras 12 ARGB-2 ventilator sa visokim kvalitetom proizvodnje. 2 12025 PWM ventilatora, nastavlja inovativni dizajn kompanije i pruža napredne funkcije i dodatnu vrednost krajnjim korisnicima. AGERAS seriju karakteriše optimizovani dizajn sa 5 lopatica ventilatora kako bi se obezbedio protok vazduha velike zapremine sa manje buke i turbulencija. Dolazi sa LED diodama ugrađenim u lopatice ventilatora.

Specifikacija:
| Proizvođač | RaiJintek |
|---|---|
| Naziv proizvoda | AGERAS 12 ARGB-2 |
| Broj proizvoda | 0R40B00257 |
| Dimenzija [Š×D×V] | 120×120×25 mm |
| Voltaža | 12V |
| Početni napon | 7V |
| Brzina | 800~2200 RPM |
| Tip ležaja | Hidraulični ležaj |
| Protok vazduha | 67,38 CFM [Maks.] |
| Vazdušni pritisak | 2,57 mmH2O [Maks.] |
| Radni vek | 40.000 sati |
| Nivo buke | 33 dBA [Maks.] |
| Konektor | 5V ADD 3-pinski priključak, PWM 4-pinski priključak |
| Nazivna struja | 0,17A±20% |
| Potrošnja energije | 2.1W±20% |
| LED nazivna struja | 0,35 A [Maks.] |
| LED potrošnja energije | 1,8 W [Maks.] |
| Ventilator | 2 |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 52332 |
|---|---|
| Brend | RaiJintek |
| Vrsta | Za kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4715109924008 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Osvetljenje | ARGB |
| Boja | Crna |
| Materijal | Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
2.199 RSD



Login and Registration Form