ASUS GR701 ROG HYPERION kućište za tvoj računar!
| SKU | 51603 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387173244 |
Nema na stanju
Cena:
44.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS GR701 ROG HYPERION WHITE - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda ASUS.
Ključne karakteristike:
- Tower
- ATX, microATX, Mini-ITX, E-ATX
- AURA RGB
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Kućište |
| Model | GX701 ROG STRIX HYPERION WHITE |
| Format kućišta | Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, E-ATX, microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Priključci (napred) | USB 3.2 1x USB 3.2 Gen 1 Tip C, 4x USB 3.2 (Tip A) Gen 1 Audio 1 x Audio/Mic Kontroler LED Kontroler Dodatne mogućnosti Aura Sync Adresabilni RGB (ARGB) |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 3x120mm ili 3x140mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1x120mm ili 1x140mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 3x140mm ili 3x120mm |
| Maksimalan broj slotova | 9+3 |
| Dimenzije | 659mm x 639mm x 268mm |
| Ugrađeni Ventilatori | 3x140mm Prednja strana 1x140mm Poleđina |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 51603 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387173244 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Bela |
| Format | Full Tower (E-ATX) |
| Materijal | Metal, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
44.999 RSD



Login and Registration Form