ASUS AP201 Prime TG crno kućište premijum kvaliteta.
| SKU | 37529 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 16.03.2023 |
| EAN | 4711081771838 |
Na stanju
MP cena :
11.499 RSD
10.999 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kućište ASUS AP201 Prime TG crno- sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda ASUS. Format kućišta je Midi Tower, a konstrukcija je izrađena od aluminijuma i stakla. Podržan format matične ploče je microATX, Mini-ITX,ATX
Ključne karakteristike:
- Micro Tower
- microATX, Mini-ITX,ATX podržani formati matičnih ploča
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Kućište |
| Model | Thermaltake View 200 TG ARGB |
| Format kućišta | Micro Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Priključci (napred) | 2 x USB 3.2 Gen1 1 x USB 3.2 Gen2 Type C |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1x120mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 3 x 120 mm 2 x 140 mm |
| Maksimalan broj slotova | 7 |
| Dimenzije | 205 x 350 x 460 mm |
| Materijal | Aluminijum, staklo |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37529 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Kućište |
| Datum Izlaska | 16.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081771838 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Format | Mini Tower (Micro ATX) |
| Materijal | Čelik-staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
11.499 RSD
10.999 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form