Gejming kućište brenda FSP sa providnom bočnom stranicom, tri ugrađena prednja ventilatora RGB 120mm i jednim 120mm ugrađenim RGB ventilatorom na poleđini.
| SKU | 52418 |
|---|---|
| Brend | FSP |
| EAN | 4713224527265 |
Nema na stanju
Cena:
5.399 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
FSP CMT192 - Moderan dizajn i vrhunska funkcionalnost!
Prazno kućište renomiranog brenda FSP. Format kućište je MID Tower, dimenzija kućišta su 350 x 200 x 437 mm. U kućište mogu stati grafike maksimalne dužine od 285mm i procesorska hlađenja maksimalne visine od 160mm.
Ključne karakteristike:
- MID Tower
- RGB ventilatori
- 4x120mm ventilatori ugrađeni na prednjoj strani i poleđini
Specifikacija:
| Proizvođač | FSP |
| Tip | Kućište |
| Model | CMT192 |
| Format kućišta | MID-Tower |
| Dimenzije | 350 x 200 x 437 mm |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 1 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 |
| Ležišta za ventilatore (Prednja strana) | 3 x 120mm ili 2 x 140mm |
| Ležišta za ventilatore (Poleđina) | 1 x 120mm |
| Ležišta za ventilatore (Gornja strana) | 2 x 120mm |
| Ugrađeni ventilatori (Poleđina) | 1x120mm |
| Ugrađeni Ventilatori (Prednja) | 3x120mm |
| Priključci (napred) | USB 2.0 (2), USB 3.0 (1), Audio (1x 3.5mm) |
| Maksimalna dužina grafičke kartice | 285mm |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 160mm |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52418 |
|---|---|
| Brend | FSP |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4713224527265 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
5.399 RSD



Login and Registration Form