| SKU | 25647 |
|---|---|
| Brend | Microsoft |
| Datum Izlaska | 10.11.2020 |
| EAN | 889842640793 |
Prodaja Konzola XBOX Series X 1TB - Od originalnih klasika kao što je Halo: Combat Evolved do budućih favorita kao što je Halo Infinite, svaki naslov izgleda i igra najbolje na Xbox Series X.
XBSX je najbrža i najbolja konzola ikada proizvedena od strane Microsoft-a.

Osetite pravu snagu grafičke obrade
Istražite svetove i uživajte u akciji kao nikada do sada uz neveorvatnih 12 teraflopa sirove grafičke snage procesora.
Više igranja - manje čekanja!
Osetite next-gen brzinu i performanse koje omogućava Xbox Veloctiy Architetcture, koja uparuje prilagođeni SSD sa integrisanim softverom za još bržu igru i učitavanje. Jednostvano se prebacite na drugu igru uz pomoć Quick Resume opcije.
Hiljade igara iz 4 generacije na jednoj konzoli!
Zaigrajte neke od hiljade igara sa starijih konzola na najnovijoj XBOX Series X konzoli. Ogromni broj igara koje ste voleli na XBOX One, XBOX 360 i XBOX Classic konzolama sada možete igrati i na XBSX konzoli, a zahvaljujući snazi i brzini nove konzole mnogi naslovi će izgledati još lepše i brže i uživaćete u ponovnom igranju starih naslova.
Specifikacija:
| Proizvođač | Microsoft |
| Tip | Konzola |
| Model | XBOX Series X 1TB |
| Boja | Crna |
| Disk | 1TB Custom NVME SSD |
| Rezolucija | Target rezolucija 4K 60fps. Do 120 fps i do 8K rezolucija podržani |
| HDR | Da |
| Broj portova | 3 |
| Roditeljska kontrola | Da |
| Serijski broj | RRT-00001 |
| HD Streaming | Da |
| Optički uređaj | HD Blu-Ray |
| Procesor | 8X Cores @ 3.8 GHz (3.66 GHz w/SMT) Custom Zen 2 CPU |
| Grafički procesor | 12 TFLOPS, 52 CUs @1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU |
| RAM | 16GB GDDR6 |
| Frame rate | Do 120 fps |
| Sadržaj kutije | XBOX Series X konzola, 1 gamepad, 1 High-Speed HDMI kabl |
| Dimenzije (V x Š x D) | 30.1 x 15.1 x 15.1 cm |
| Težina | 4.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Igre za XBOX Series X
Ono što se sa sigurnošću zna jeste da će uz konzolu izaći i novi nastavak jedne od najboljih pucačina ikada - HALO Infinite. Očekuje se da će do izlaska biti objavljeno i desetine drugih naslova, kao i mnoge eksluzive, a za sada je potrvrđena i igra Senuas Sega Hellblade II, presequel Hellblade-a.
Oficijalni trailer XBOX Series X konzole možete pogledati ovde:
| SKU | 25647 |
|---|---|
| Brend | Microsoft |
| Vrsta | Standardna konzola |
| Datum Izlaska | 10.11.2020 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 889842640793 |
| PEGI - Uzrast | 3 |
| Obavezan prikaz u katalogu | Da |
| Boja | Crna |
| Kapacitet | 1TB |



Login and Registration Form