White Shark Ice Master RGB GCP-33 je vrhunski laptop hladnjak sa RGB osvetljenjem. Održava tvoj laptop hladnim i izgleda fantastično.
| SKU | 33070 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Datum Izlaska | 14.11.2021 |
| EAN | 0736373267060 |
Nema na stanju
Cena:
4.799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Hladnjak za laptop White Shark Ice Master RGB GCP-33 - Hladnjak za laptop sa RGB osvetljenjem
White Shark Ice Master RGB GCP-33 je tvoj najbolji saveznik u očuvanju optimalne temperature tvog laptopa dok se upuštaš u najintenzivnije gejming avanture. Ovaj hladnjak kombinuje izvanredne performanse sa atraktivnim RGB osvetljenjem koje će doprineti estetici tvog gejmerskog setupa. Bez obzira da li si gejming entuzijasta ili profesionalac, ovaj hladnjak će ti omogućiti da tvoj laptop radi na vrhunskom nivou bez pregrevanja. Sa efikasnim ventilatorom i visokokvalitetnim materijalima izrade, Ice Master GCP-33 obezbeđuje odlično hlađenje čak i tokom dugih gejming sesija.
Ključne karakteristike:
- Efikasan laptop hladnjak sa RGB osvetljenjem
- Poboljšava performanse tvojeg laptopa
- Kompatibilan sa različitim veličinama laptopova
- Lako postavljanje i korišćenje
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Hladnjak za laptop |
| Model | Ice Master RGB |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | USB |
| Maksimalna veličina laptopa | 15.6`` |
| Nivo buke | 56dBA |
| Podešavanje nagiba | Da |
| Brzina ventilatora | 2400 RPM +/- 10% |
| Protok vazduha | 70 CMF |
| Dimenzije ventilatora | 140 x 140 x 12, 4x 60 x 60 x 12 mm |
| Težina | 867g |
| Dimenzije | 360x250x55mm |
| Materijal | ABS + PC plastika |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33070 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Hladnjak |
| Datum Izlaska | 14.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0736373267060 |
| Tip | Postolje i hladnjak za laptop |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
4.799 RSD



Login and Registration Form