Hladnjak za laptop Genesis Oxid 850 RGB
| SKU | 34088 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Datum Izlaska | 03.04.2022 |
| EAN | 5901969432534 |
Na stanju
Redovna cena :
5.999 RSD
4.499 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 1.500 RSD
Akcija traje od 06.04.2026 do 05.05.2026
Požuri, ponuda ističe za:
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Genesis Cooling Pad Gaming Oxid 850 RGB - hladnjak za laptop // Super cena.
Genesis cooling pad gaming OXID 850 RGB hladnjak za laptop izgrađen od strane brenda okrenutog e-sportovima. Namenjen je laptopovima do 17.3 inča, a dizajniran je tako da laptop ostane hladan i tokom dugotrajnih gaming sesija. Svojim jedinstvenim stilom poboljšaće vaš radni prostor i podići performanse na najviši nivo. Poseduje 4 ventilatora od 60mm i jednim osvetljenim od 140mm koje možete birati po vašim potrebama. Visina je podesiva u 6 različitih nivoa. Pored svega toga, ovaj hladnjak je opremljen i sa 2 USB priključka tako da možete lako povezati periferne uređaje. Lepoti doprinosi i RGB osvetljenje.

Ključne karakteristike:
- RGB Osvetljenje
- Efikasni ventilatori
- podesiv nagib u 6 nivoa
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Hladnjak za laptop |
| Model | Colling Pad Gaming OXID 850 RGB |
| Boja | Crna |
| Osvetljenje | Da, RGB |
| Broj ventilatora | 4 x 60mm, 1 x 140mm |
| Kompatabilnost | Laptopovi do 17.3`` |
| Nivo buke | 56 dB |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Dimenzije (D x Š x V) | 400 x 270 x 35 mm |
| Težina | 1400 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 34088 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Hladnjak |
| Datum Izlaska | 03.04.2022 |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5901969432534 |
| Tip | Postolje i hladnjak za laptop |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Materijal | Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
5.999 RSD
4.499 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 1.500 RSD



Login and Registration Form