Gigabyte AORUS WATERFORCE 360 - vodeno hlađenje
| SKU | 33734 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 16.02.2022 |
| EAN | 4719331552350 |
Nema na stanju
Cena:
27.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte AORUS WATERFORCE 360 - hladnjak / vodeno hlađenje premium kvaliteta.
Gigabyte AORUS WATERFORCE 360 hladnjak - vodeno hlađenje. Poseduje 3x 120mm x 120mm x 25mm RGB ventilator.
Ključne karakteristike:
- Procesorsko ležište : AMD® AM4, AMD® TR4, Intel® 115x, Intel® 1200, Intel® 1366, Intel® 1700, Intel® 2011, Intel® 2066
- RGB osvetljenje
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | AORUS WATERFORCE 360 |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4, AMD® TR4, Intel® 115x, Intel® 1200, Intel® 1366, Intel® 1700, Intel® 2011, Intel® 2066 |
| Ventilatori | 3 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 950rpm - 2150rpm ± 10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 27.63cfm - 56.47cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 0.68mmH2O - 2.77mmH2O |
| Pumpa (dimenzije) | 82mm × 82mm × 74mm |
| Ventilatori (nivo buke) | 16.9dBA - 31dBA ±10% |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 394mm x 119mm x 27mm |
| Materijal | Aluminijum |
| Osvetljenje | ARGB |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33734 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Za procesor |
| Datum Izlaska | 16.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331552350 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
27.999 RSD


Login and Registration Form