MSI GeForce RTX 3060 12GB 192bit RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC - grafička kartica
| SKU | 30474 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| EAN | 4719072793821 |
Nema na stanju
Cena:
47.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja MSI GeForce RTX 3060 12GB 192bit RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC - grafička kartica // Super cena.
Najnovija iteracija MSI-jeve ikonične VENTUS serije grafičkih kartica ponovo donosi performanse, efikasnost niskog šuma i estetiku koju su hardcore igrači prepoznali i u nju imaju povjerenja. Sada i vi možete uživati u svim svojim omiljenim igrama s moćnom grafičkom karticom koja ostaje hladna i tiha. Baš onako kako vi volite. TORX FAN 4.0 izgrađen je na timskom radu, sa parovima lopatica ventilatora povezanim zajedno sa spoljašnom dizajnerskom karikom koja fokusira protok vazduha u ažurirani sistem hlađenja TRI FROZR 2. Najbolji izbor za profi gaming, uživajte u potpunosti u novim igrama poput Cyberpunk 2077, Call of Duty Cold War ili Watch Dogs Legion. Omogućava ray tracing u igrama u realnom vremenu.

Ključne karakteristike:
- 1807 MHz / 15Gbps
- 12GB GDDR6
- Afterburner Overclocking Utility
- TORX Fan 4.0
- RGB Mystic Light
- Dragon Center
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Grafička karta |
| Model | MSI GeForce RTX 3060 12GB 192bit RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC |
| Cores | 3584 Units |
| Core Clock | Boost: 1807 MHz |
| Memory Speed | 15 Gbps |
| Memory Size | 12GB |
| Memory type | GDDR6 |
| Memory Bus | 192bit |
| Output | DisplayPort x 3 (v1.4a), HDMI x 1 |
| HDCP Support | Da |
| Power Consumption | 170W |
| Power Connectors | 8-pin x 1 |
| Preporučeni PSU | 550W |
| Dimenzije | 316 x 120 x 42 mm |
| Težina | 753 g |
| DirectX | 12 API |
| OpenGL | 4.6 |
| Maximum displays | 4 |
| Maksimalna rezolucija | 7680x4320 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 30474 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719072793821 |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RTX 3060 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Kapacitet | 12GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
47.499 RSD



Login and Registration Form