MSI GeForce RTX 4060 GAMING X, sa 8GB memorije, pruža neverovatan doživljaj igranja. Vrhunski performanse, realistični detalji i podrška za raytracing omogućavaju potpuno novo igračko iskustvo. Uđi u svet virtuelne stvarnosti!
| SKU | 38559 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| EAN | 4711377115476 |
Nema na stanju
Cena:
49.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Otkrij sjaj igranja uz MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8GB!
Najnovija MSI GeForce RTX 4060 GAMING X grafička kartica sa 8GB memorije pruža neverovatan doživljaj igranja kao nikada do sada. Zahvaljujući vrhunskim performansama i revolucionarnoj tehnologiji, ova kartica će te odvesti u svet visokih brzina i realističnih detalja. Iskusi fluidnost i snagu najnovijih igara uz neverovatnu podršku za raytracing i osvetljenje u realnom vremenu. Podigni svoje igračko iskustvo na potpuno novi nivo uz MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8GB grafičku karticu!.
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | nVidia GeForce RTX 4060 GAMING X 8GB |
| Graphics Engine | RTX 4060 |
| Radni takt | 2.610MHz (2595MHz OC mode) |
| Cuda cores | 3072 |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Priključci | 3 x DisplayPort 1.4a, 1 x HDMI 2.1a |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Podržane tehnologije | Powered by NVIDIA DLSS 3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 247 x 130 x 41mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38559 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711377115476 |
| Memorija | 8GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RTX 4060 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
49.999 RSD



Login and Registration Form