Gigabyte nVidia GeForce RTX 4060 Ti 8GB, premium gejming grafička kartica.
| SKU | 52215 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331313739 |
Nema na stanju
MP cena :
69.999 RSD
68.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte nVidia Geforce RTX 4060 Ti 8GB 128bit - grafička kartica premium kvaliteta
Gigabyte nVidia GeForce RTX 4060 Ti 8GB grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama sa ovom najnovijom generacijom.
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | nVidia GeForce RTX 4060 Ti |
| Graphics Engine | RTX 4060 Ti |
| Radni takt | 2.550MHz |
| Cuda cores | 4352 |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Priključci | 2 x DisplayPort 1.4a, 2 x HDMI® 2.1a |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Hlađenje | Windforce 2X |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 201 x 120 x 41mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52215 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331313739 |
| Memorija | 8GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RTX 4060 Ti |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
69.999 RSD
68.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form