Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING 8GB 256bit GV-N3070GAMING OC-8GD rev 2.0 LHR - grafička kartica
| SKU | 32432 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331309404 |
Nema na stanju
Cena:
82.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING 8GB 256bit GV-N3070GAMING OC-8GD rev 2.0 LHR - grafička kartica // Super cena.
WINDFORCE sistem za hlađenje sadrži tri 80mm jedinstvena ventilatora sa naizmeničnim rotacijama kao i četiri bakarne cevi za odvod toplote direktno sa GPU-a plus 3D aktivno hlađenje. Naizmenično obrtanje ventilatora smanjuje turbulenciju i pojačava vazdušni pritisak čime pospešuje odvod toplote. Najbolji izbor za profi gaming, uživajte u potpunosti u novim igrama poput Cyberpunk 2077, Call of Duty Cold War ili Watch Dogs Legion.

Ključne karakteristike:
- NVIDIA Ampere Streaming Multiprocessors
- 2. generacija RT Cores
- 3. generacija Tensor Cores
- Powered by GeForce RTX™ 3070
- Integrisano sa 8GB GDDR6 256-bitnim memorijskim interfejsom
- WINDFORCE 3x sistem hlađenja sa naizmeničnim ventilatorima
- 80mm ventilatori obloženi grafinom
- RGB Fusion 2.0
- Zaštitna metalna zadnja ploča
Specifikacija:
| Proizvođač | Gygabite |
| Tip | Grafička karta |
| Model | GeForce RTX 3070 GAMING 8GB 256bit GV-N3070GAMING OC-8GD rev 2.0 LHR |
| Graphic processing | GeForce RTX™ 3070 |
| Core Clock | 1815 MHz (Reference Card: 1725 MHz) |
| Memory Clock | 14000 MHz |
| Memorija | 8 GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Magistrala | 256 bit |
| Opseg memorije (GB/sec) | 448 GB/s |
| Card Bus | PCI-E 4.0 x 16 |
| Maksimalna digitalna rezolucija | 7680x4320 |
| Multi-view | 4 |
| Dimenzije (D x Š x V) | 286 x 115 x 51 mm |
| PCB forma | ATX |
| DiretctX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Preporučena PSU | 650W |
| Konektori napajanja | 8 pin x 1 + 6 pin x 1 |
| Output | DisplayPort 1.4a x 2; HDMI 2.1 x 2 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32432 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331309404 |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RTX 3070 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
82.999 RSD



Login and Registration Form