Steelseries Arctis 7 Wireless Black RGB - premium bežične gejmerske slušalice // Super cena.
Gejmerske slušalice SteelSeries Arctis 7. Kombinacija nezavisne kontrole igre i ćaskanja, vrhunski DTS surround zvuk i dvostruko RGB osvetljenje. Uz ClearCast mikrofon (poseduje Discord sertifikat) sa prigušivanjem pozadinske buke uživaćete u svim Arctis perfomansama koje ove slušalice pružaju. Nagrađivani kvalitet zvuka Arctis - Zvuk će biti tvoja prednost u odnosu na konkurenciju sa visokokvalitetnim S1 drajverima zvučnika, dizajniranim da proizvode zvuk ultra niske distorzije tako da čuješ svaki detalj. 3D okruženje sa novom generacijom DTS-ovog poznatog surround zvuka. Poseduje USB ChatMix skrol točkić koji omogućava savršen balans zvuka igre i ćaskanje bez napuštanja igre (na PC-u ili MAC-u). Posebnu lepotu daje mu RGB osvetljenje koje možete personalizovati po želji preko SteelSeries Engine-a. Povezuju se preko 2.4G Wireless bežične veze za zvuk bez gubitaka i ultra male latencije do 12 metara dometa bez smetnje. Baterije drži preko 24 sata tako da ćete uživati i u dugotrajnim gaming maratonima.

Ključne karakteristike:
- DTS surround zvuk
- Nagrađivani kvalitet zvuka Arctis
- Discord sertifikat - ClearCast
- Podesivo RGB osvetljenje
- 2.4G Wireless povezivanje
Specifikacija:
| Proizvođač | SteelSeries |
| Tip | Bežične slušalice sa mikrofonom |
| Model | Arctis 7 Black
|
| Boja | Crna |
| Konekcija | 2.4G Wireless |
| Zvučnici | Neodijum, 40 mm |
| Frekvencioni opseg (slušalice) | 20-22000 Hz |
| Osetjivost (slušalice) | 98 dB |
| Impedensa (slušalice) | 32 Ω |
| Frekvencioni opseg (mikrofon) | 100-6500 Hz |
| Osetjivost (mikrofon) | -48 dB |
| Impedensa (mikrofon) | 2200 Ohm |
| Domet | 12 m |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Razno
| Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Login and Registration Form