| SKU | 50886 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281968754 |
Zvučnik JBL GO 3 ECO Blue Bluetooth - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
JBL Original Pro Sound pruža iznenađujuće veliki zvuk i bogat bas iz ultra-kompaktne veličine Go 3 Eco. Novi inovativni, ekološki dizajn - iste bogate performanse JBL Original Pro Sound. Napravljen korišćenjem do 90% PCR (reciklirane) plastike sa 100% recikliranom tkaninom na rešetki zvučnika, dizajn JBL Go 3 Eco bežičnog zvučnika značajno smanjuje količinu prvobitne plastike koja se koristi i istovremeno smanjuje ukupni ugljenični otisak proizvoda. Takođe dolazi u održivom pakovanju napravljenom od FSC - sertifikovanog papira štampanog sojinim mastilom. Do bazena. Do parka. JBL Go 3 Eco bežični zvučnik je IP67 vodootporan i otporan na prašinu, tako da možeš da poneseš svoj zvučnik bilo gde. Neverovatna Bluetooth konekcija i još neverovatniji zvuk koji može da pruži samo JBL bežični zvučnik!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | JBL GO 3 ECO Blue Bluetooth |
| Boja | Plava |
| Povezivanje | Bluetooth 5.1 |
| Frekvencija | 110 Hz - 20 kHz |
| Bluetooth frekvencija | 2400 MHz - 2483.5 MHz |
| Ukupna snaga | 4.2W |
| Trajanje baterije | do 5h |
| Vreme punjenja baterije | do 2.5h |
| Dimenzije | 8.75 x 7.5 x 4.13cm |
| Masa | 0.209kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 50886 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281968754 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Plava |
| Snaga | 4 W |



Login and Registration Form