Oseti ultimativni komfor sa Trust GXT 703 Riye : ergonomska, održiva, elegantna. Savršena podrška za tvoje dugotrajne gejming avanture. Izaberi najbolje za sebe!
| SKU | 52075 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| EAN | 8713439249866 |
Na stanju
MP cena :
14.399 RSD
10.999 RSD
UŠTEDA 3.400 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Trust GXT 703R Riye Red - gejmerska stolica koja brine o vašem zdravlju i udobnosti!
Trust GXT 703 Riye spada u red vrhunskih gejmerskih stolica! Sa podesivom visinom i mogućnošću zaključavanja nagiba omogućava udobnost i tokom dugotrajnih gaming sesija. Pena visoke gustine mogućava da utonete u najveću udobnost, a da ostanete fokusirani na uzastopne pobede, a ne na dosadan bol u leđima, a prozračna tkanina u kombinaciji sa izdržljivom eko kožom obećava dugotrajnu svežinu.

Ključne karakteristike:
- Podesiva visina
- Podesiv naslon
- Podesivi nasloni za ruke
- Prozračna tkanina
Specifikacija:
| Proizvođač | Trust |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | GXT 703R RIYE |
| Jastuci | Ne |
| Podesiva visina | Da |
| Podesiv naslon | Da |
| Materijal | Tkanina, Eko koža |
| Boja | Crvena |
| Broj točkova na stolici | 5 |
| Maksimalna nosivost | 140 kg |
| Težina stolice | 15.5 kg |
| Gas lift | klasa 4 |
| Dimenzije V x Š x D (cm) | 120 x 69 x 68 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link Proizvođača |
Detalji
| SKU | 52075 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8713439249866 |
| Boja | Višebojna |
| Nosivost | 140 kg |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
14.399 RSD
10.999 RSD
UŠTEDA 3.400 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form