Redragon Gaia - Black/Red - stolica
| SKU | 34420 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Datum Izlaska | 25.04.2022 |
| EAN | 6950376707413 |
Nema na stanju
Cena:
27.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Redragon Gaia - Black / Red gejmerska stolica - gaming podrška celom dužinom tela!
Gaia serija Redragon stolica ima veliki broj zglobova i opcija za podešavanje i prilagođavanje stolice vašem telu bez da gubite komfor i udobnost. Gaia serija podržava bez problema i do 150kg u težini zahvaljujući svom metalnom ramu u kombinaciji sa PVC ojačanjima koji je obmotan sa sintetičkom kožom. Omogućava lumbarnu potporu kao i podesivo jastuče za glavu radi što većeg komfora.

KLJUČNE KARAKTERISTIKE:
- Ugao naslona u rasponu od 90 do 180 stepeni
- Dno od ojačane plastike
- Podržana težina do 150kg
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | Gaia - Black / Red |
| Boja | Crna / Crvena |
| Podesiva visina stolice | Da, 126 do 138cm |
| Podesiv tilt ugao | Da, 90 do 180 stepeni |
| Maksimalna nosivost | 150kg |
| Dimenzije stolice (Š x D x V) | 55 x 53 x 126 - 138 cm |
| Gas lift | Da |
| Težina | 11.3kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
Detalji
| SKU | 34420 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Datum Izlaska | 25.04.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6950376707413 |
| Boja | Višebojna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
27.999 RSD




Login and Registration Form